Biz Kimiz?

Almanya`nın Stuttgart kentinde 40 yılı aşkın bir süredir toplumun çeşitli alanlarında faaliyet gösteren "Sosyal Eğitim ve Yaratıcılığı Geliştirme Derneği" (Development Organisation for Social Education und Innovation) adlı kendini ispatlamış köklü bir sivil toplum örgütüyüz.

Kamu yararına hizmet veren derneğimiz Almanya genelinde yenilikçi, sürdürülebilir konseptler kullanarak toplumsal sorunların çözümüne yönelik bilhassa sağlık ve eğitim alanında yurtiçi ve yurtdışında projeler geliştirmekte ve yürütmekteyiz

den

Kurumsal yapımız

İşimizin önemli bir ayağı Türkiye`den kalifiye sağlık personeli alımıdır. www.almanyasaglikci.com derneğimizin çeşitli işverenlerle yürüttügü projeler kapsamında ücretsiz kamu yararına bir hizmetidir. Lisans eğitimini tamamlamış hemşireler www.almanyasaglikci.com sitemiz üzerinden başvuru yapabilir.

Geliştirdiğimiz projeler, Almanya sağlık ekonomisi aktörlerine, Türkiye Sağlık Sisteminin potansiyelini keşfetme şansı sunmaktadır. Türkiye`nin Almanya`ya olan coğrafi yakınlığı yanında mevcut tarihsel, kültürel ve ekonomik ilişkiler sayesinde iki ülke birbirinden karşılıklı olarak yararlanabilirler.


 

Kuruluşumuzun yönetim kadrosunu tanımak ve derneğimiz hakkında daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz www.entwicklungswerk.orgBize başvuruda bulunmak mı istiyorsunuz?
Kafanıza takılan sorularınız mı var?

Lütfen bize bunu bildirmekten çekinmeyin!
Size sadece bir e-posta kadar uzağız!

İletişim bilgilerimiz:
: info@almanyasaglikci.com
Başvuru Formu